İHRACAT

Yerli ve milli değerlerimizle katma değeri yüksek ürünler üreterek bulunduğumuz pazarı ileriye taşıyoruz, uluslararası pazarda rekabeti arttırıyoruz.

mavi görsel

Pakyürek A.Ş. şirket cirosunun %40’ını dünyaya açılan markası mezzeMarin ile Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarına ihraç ettiği ürünlerden elde etmektedir.

Pakyürek A.Ş.’nin tesislerinde işlenen mezzeMarin markalı ürünler; Almanya, Amerika, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya, Kanada, Kıbrıs, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Vietnam, Yunanistan, Azerbaycan, Irak gibi ülkelerde sofraları süslemektedir.

dünya ihracat ağı görseli

Pakyürek A.Ş. perakende markası mezzeMarin ile daha fazla yurt dışı pazara ulaşmak adına; uluslararası fuarlara katılım, yurtdışı pazar araştırmaları, yeni pazarlara girmek için gereken kalite belgelerine sürekli yenileri eklemek gibi adımları atarak ihracat alt yapısını geliştirilmektedir.

Pakyürek A.Ş. bu çalışmalarla mezzeMarin markasının şirket cirosundaki ihracat payını %50 düzeyine yükseltmeyi hedeflemektedir.

bitki görseli