MANİFESTO

DEĞERLERİMİZE BAĞLIYIZ

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde; ürün ve hizmetleri hem tüketicileri hem iş ortakları tarafından takdir toplayan, alanında yeniliklere imza atan, üretim odaklı büyüyen ve yayılan markalar yaratma becerimizi; bizi biz yapan değerlere borçluyuz.

değerlerimize bağlıyız görseli

ÜRETTİĞİMİZ DEĞERLERİ İLERİYE TAŞIRIZ

AR-GE ve inovasyon yatırımlarımız, lojistik gücümüz ve pazarlama kabiliyetimizle ürettiğimiz değerleri ülkemizde ve dünyada mümkün olan her noktaya ulaştırırız.

gemi görseli

DOĞADAN İLHAM ALIRIZ

Adım attığımız her alanda ilhamımızı; denizlerin zenginliğinden alırız. Tabiatın nimetlerini ustalıkla işlemeyi ve insanlığın hizmetine sunmayı temel misyonumuz sayarız.

yeşil alan görseli

YENİLİĞİN GÜCÜNE İNANIRIZ

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde inovasyona ve yeniliğe odaklanırız, en güncel teknolojileri kullanarak üretir ve hedeflerimize ulaşırız.

yeniliğin gücüne inanırız görseli

REKABET YARATIRIZ

Sahaya çıktığımız her sektörde, hem ulusal hem uluslararası pazarlarda yeni kategoriler yaratır, her alanda rekabet yaratarak tüketicilerimize fiyat ve kalite odaklı fayda sağlarız.

rekabet yaratırız görseli

BİRBİRİMİZE YÜREKTEN BAĞLIYIZ

Omuz omuza çalıştığımız takım arkadaşlarımızla ve paydaşlarımızla verimli ve uzun süreli iş ilişkileri kurar, sadakati el üstünde tutarız.

birbirimize yürekten bağlıyız görseli

DENİZDEKİ TAZELİĞİ SOFRALARA TAŞIRIZ

Ürünlerimizi, işleme teknolojimize, kalite kontrol sistemlerimize ve çalışanlarımızın uzmanlığına güvenerek işler ve "Güvenilir Gıda" olarak hazırlarız. Soğuk zincir şartlarını koruyarak, uygun fiyat anlayışı ile sunmayı ve sofralara ulaştırmayı temel misyon olarak benimseriz.

pişmiş balık görseli

TEKNOLOJİYİ DOĞANIN EMRİNE SUNARIZ

Çukurova’nın verimli topraklarında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı tekonolojiyle bir araya getirerek hem doğanın hem tarımın yarınları için çalışırız.

birbirimize yürekten bağlıyız görseli

HER ALANDA ŞEFFAF, HER NOKTADA ERİŞİLEBİLİRİZ

Topluma ve yasalara karşı şeffaflığı taviz vermeden uygular, her konuda iletişime açık olmayı yüzünü geleceğe dönmüş markalara sahip olmanın gereği sayarız.

HER ALANDA ŞEFFAF, HER NOKTADA ERİŞİLEBİLİRİZ görseli

YÜREKLERİ BERABER ATAN BİR BÜTÜNÜZ

Her bir üyesi kurumun temel değerine ve ilkelerine bağlı olarak hareket eden, uyumlu çalışan, omuz omuza üreten ve beraber büyüyen Pakyürek ailesi olarak bir bütünüz.

YÜREKLERİ BERABER ATAN BİR BÜTÜNÜZ görseli