HEDEFLERİMİZ

Pakyürek A.Ş. faaliyet gösterdiği her sektörde toplum ve ülke ekonomisine fayda sağlayacak hedefler belirleyerek bu hedefler doğrultusunda gereken tüm adımları kararlılıkla atmaktadır.

Besleyici, sağlıklı, pratik ve uygun fiyatlı deniz ürünlerini daha fazla tüketici ile buluşturmak Pakyürek A.Ş.’nin mezzeMarin markası ile temel hedefi olarak öne çıkmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye’de daha fazla indirimli market ve satış noktasında tüketiciyle buluşma adına pazarlama çalışmaları sürmektedir.

pakyürek fabrika görseli

Yurt içi satış noktalarının yanı sıra, Türkiye’de işlenen katma değerli bir ürün olarak balığı yurt dışında daha fazla ülkeye ulaştırmak için de çalışmalar sürmektedir.Avrupa, Rusya, ABD ve Japonya gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde mezzeMarin markalı ürünlerin yakın dönemde raflarda yerini alması hedeflenmektedir.

Pakyürek A.Ş. mezzeMarin markası için tüketicilerin ihtiyaçlarını analiz ederek ürün geliştirme alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda, besleyici ve lezzetli bir deniz ürünü olarak uskumru fileto ile yeni bir kategori yaratmıştır. Ürünlerini en pratik haliyle tüketiciyle buluşturmak için ÜR-GE çalışmaları sürmektedir.

araştırmacı doktor görseli