HABERLER

Bizde Her İş Kadınlardan Sorulur!

Kadınlar için fırsat eşitliğini önemseyen ve kadın istihdamını destekleyen ve çalışanlarının %80’i kadın olan bir marka olarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte kutladık. Tüm kadın çalışanlarımıza bu özel günün hatırasına minik ama gönülden bir hediye olarak çiçek hediye ettik.

Kadınların hayatın her alanında, en yüksek inisiyatifle var olmalarını destekliyor, bu konuda üzerimize düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Başta çalışanlarımız olmak üzere tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü'nü tekrar kutluyoruz.

8mart dünya kadınlar günü görseli

HORECA 2020'de mezzeMarin Rüzgarı Esti!

İzmir'in ikinci kez ev sahipliği yaptığı ve Türkiye'nin en seçkin turizm işletmeleri tedarikçilerinin katıldığı HORECA 2020 fuarında mezzeMarin markamız da yerini aldı.

mezzeMarin, HORECA grubuna özel olarak üretilen ürünleriyle dikkat çekerken, fuar boyunca sektörün yöneticileri ve önde gelen isimleriyle bir araya gelerek öne çıkanlar arasında yerini aldı.

Ünlü gezgin ve gastronomi uzmanı Ayhan Sicimoğlu ile ünlü şef Hazer Amani de mezzeMarin standını ziyaret edenler arasındaydı.

HORECA 2020 görseli

Ocak Ayında İki Etkinlik Birden!

Markalarımızdan mezzeMarin 9-12 Ocak tarihlerinde katılım gösterdiği Adana Metro’da gerçekleştirilen Adana Markaları Etkinliği’nde yoğun ilgi gören stantlardan biri oldu. Adana Metro’da düzenlenen etkinlikte balık ekmek ikramında bulunarak tüketicileriyle bir araya geldi. Adana’nın önemli markalarından biri olan mezzeMarin ile ürettiğimiz lezzetleri hemşehrilerimize tattırmanın mutluluğunu yaşadık.

Yer alınan bir diğer etkinlikse, 15-18 Ocak tarihlerinde 37 ülkeden yaklaşık 45 bin sektör profesyoneli ve ziyaretçinin katıldığı 27. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı oldu. Antalya Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen organizasyon boyunca mezzeMarin standında ürünlerimizi ve markamızı tanıtarak ziyaretçilerimizi ağırladık.

etkinlik görseli

Vali Demirtaş’tan Tesisimize Ziyaret

Vali Mahmut Demirtaş ziyaretlerini Çay Çiftlik Hayvancılık ve Mandıra, Pakmil Milliler Enerji Üretim Tesisi ile Pakyürek Su Ürünleri İşleme Tesisi ile sürdürdü.

Ziyaret esnasında Vali Demirtaş’a Karataş Kaymakamı Durmuş Gençer, İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali Tekin de eşlik etti. İncelemelerinin ardından Pakyürek Su Ürünleri İşleme Tesisini de ziyaret eden Vali Demirtaş su ürünleri işleme ve dondurulmuş su ürünleri ihracatında faaliyet gösteren firma sahipleri Behiç Pakyürek ve Selami Pakyürek’e başarılar diledi.

Kentin ve ülkenin üretim gücü ve ekonomisine sağladıkları katkılardan dolayı tüm firmalara teşekkür ederek bereketli kazançlar dileyen Vali Demirtaş ülkemizin 2023 ekonomik hedeflerine ulaşmada önemli payı olan yatırımcıların daima yanlarında olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

vali demirtaş'ın ziyaret görseli